HOT LINE 24/7

Inteligentní elektroinstalace budov

IEB

Naše společnost Vám prokáže, že vlastní živnostenský list pro montáže IEB, ale i to , že byla dodavatelem nebo přímo výrobcem proškolena na instalaci daného zařízení. Poskytneme záruku nad rámec zákonné dvouleté lhůty. Samozřejmostí je i zajištění servisu a případných oprav.

Na začátku naší spolupráce Vám vypracujeme cenovou nabídku a projekt ZDARMA.

Inteligentní instalace slouží k ovládání a řízení všemožných technologií a procesů se kterými se lze v budovách a objektech běžně setkat. Jejím hlavním úkolem komplexně řešit použití samostatných technologií do jednoho funkčního celku. Tento systém pak řeší vše od provádění měření a regulace v topném systému, ovládání a řízení osvětlení, spínání ventilace, řízení pohonu okenních žaluzií nebo rolet, řízení pohonu otevírání a zavírání oken, spínání závlahových systémů, zabezpečovacích a kamerových systémů až po vizualizaci celé použité technologie. Vše se dá jednoduše ovládat jak z PC tak z mobilního telefonu z jakéhokoliv místa s připojením k internetu.

Možnost zapůjčení systému.

Pokud potřebujete zabezpečit svůj majetek nebo stavbu pouze krátkodobě a nechcete investovat do koupi zabezpečovacího nebo kamerového systému, nabízíme Vám nově možnost zapůjčení celého drátového nebo bezdrátového systému. Máte-li zájem o zapůjčení EZS, můžete nás kontaktovat.