HOT LINE 24/7

Kamerové systémy

CCTV

Naše společnost Vám prokáže, že vlastní živnostenský list pro montáže CCTV, ale i to , že byla dodavatelem nebo přímo výrobcem proškolena na instalaci daného zařízení. Poskytneme záruku nad rámec zákonné dvouleté lhůty. Samozřejmostí je i zajištění servisu a případných oprav.

Na začátku naší spolupráce Vám vypracujeme cenovou nabídku a projekt ZDARMA.

Zkratka CCTV je odvozena od anglického pojmu „Closed Circuit Television“, čemuž odpovídá český ekvivalent „uzavřené televizní okruhy“. Zatímco veřejné televizní vysílání je přístupné každému, kdo vlastní televizor, CCTV obraz je přístupný pouze tomu, kdo je připojen přímo do CCTV okruhu. CCTV kamerové systémy v průmyslu a při zabezpečení objektů. Často se pro CCTV kamerové systémy používá rovněž starší pojem průmyslová televize (nebo průmyslové kamery), což vyjadřuje původní použití CCTV kamer převážně pro průmyslové aplikace. Postupně se však začala průmyslová televize používat rovněž ve školství a zdravotnictví, ke sledování dopravy, ke kontrole výrobních procesů atd. Největší uplatnění však nalezly CCTV kamerové systémy při zabezpečení nejrůznějších objektů. Proto se můžeme často setkat rovněž s pojmem bezpečnostní kamery nebo zabezpečovací kamery. Bezpečnostní kamery Bezpečnostní kamery se dnes používají pro sledování nejrůznějších objektů a pozemků, k zabezpečení bank, muzeí, galerií, benzinových pump, parkovišť, letišť a v mnoha jiných zabezpečovacích aplikacích. Kamerové systémy jsou využívány při zabezpečení vnějších i vnitřních prostor, k zabezpečení velkých firemních objektů nebo v soukromé sféře (např. zabezpečení rodinného domu pomocí videovrátného). Často jsou bezpečnostní kamery nasazovány jako doplněk klasické EZS, čímž se zjednodušuje a zefektivňuje zabezpečení objektu.

Možnost zapůjčení systému.

Pokud potřebujete zabezpečit svůj majetek nebo stavbu pouze krátkodobě a nechcete investovat do koupi zabezpečovacího nebo kamerového systému, nabízíme Vám nově možnost zapůjčení celého drátového nebo bezdrátového systému. Máte-li zájem o zapůjčení EZS, nebo kamerového systému můžete nás kontaktovat.